Showbiz

“Kujt do i futesh në krevat këtë herë?”, shpërthen Graciano ndaj Heidit dhe Romeos

Shkruar nga Liberale

“Kujt do i futesh në krevat këtë herë?”,

Mbrëmjen e djeshme, Graciano dhe Heidi janë përfshirë në një debat, i cili ka degraduar në ofendime nga ana e balerinit.

Ata ndodheshin në lavanderi, kur Graciano i tha se “nuk di të bëjë gjë tjetër përveçse të futet në krevatin e djemve të shtëpisë”. Heidi, e prekur, e ka disktuar me Romeon dhe shprehet se është e ngarkuar emocionalisht.

Graciano: Ti je për turp, Heidi Baci, je e turpshme, sepse s’ke edukatë, s’ke norma. Kjo je ti. Të vjen keq? Mësohu t’i dëgjosh se kush je ti, mësohu dhe shko shtrihu me Romen atje, me kë do shtrihesh? Me Fationin, me Romeon apo me kë tjetër? Me kë do shtrihesh? Kjo je ti.

Heidi: Po, ofendime prapë, me zor po e heq këtë ndjesinë edhe njëherë, e kupton?

Heidi: Shpëlarjet e forta, e kupton? Me zor po e heq. Ofendime, kujt do i futesh në krevat këtë herë?

Romeo: Kur ta ka thënë dhe kush? “Kujt do i futesh në krevat këtë herë?” Në çfarë sensi?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH