Showbiz

‘Kryqëzimi’ në rrjet" Kuqari: Më vjen keq për Hysajn, vetëm i ranë

Shkruar nga Liberale

‘Kryqëzimi’ në rrjet" Kuqari: Më vjen keq

Ish-konkurrenti i ‘BBV3’, Fation Kuqari, ishte i ftuar në spektaklin e djeshëm në ‘Top Arena.’

Ai ka folur lidhur me ndjeshjen e Kombëtares dy ditë më parë e cila luajti me Italinë në Dortmund të Gjermanisëm ku tregoi gjithashtu pvremocionet që përjetoi.

Ai u ndal pak tek gjuha e urrejtjes që është krijuar në rrjet për futbollistin Elsaid Hysaj në rrjet, ku ky i fundit uli kokën para topit që preku rrjetën.

Më vjen keq për Hysajn se e vunë në një qoshe dhe vetëm i ranë, i ranë, i ranë. Ne e dimë që ai ka dhënë shpirtin për Shqipërinë”, u shpreh ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH