Showbiz

Kryefjala e "BBV"/ SURPRIZË e veçantë për Hedin dhe Romeon, 'çifti' shfaqen në Times Square

Shkruar nga Liberale

Kryefjala e "BBV"/ SURPRIZË e veçantë për Hedin

Romeo dhe Heidi kanë qenë një nga çiftet më të dashura për publikun brenda "BBV3", para se ata të konfirmonin ndarjen. Fansat që mbështesin dyshen nuk e kanë pritur aspak mirë lajmin e ndarjes së tyre.

Heidi para pak ditësh mori një dron brenda shtëpisë, por suprizat nuk mbyllen me kaq. Ditën e sotme në media është bërë viral një billboard në Times Square me foto të Heidit dhe Romeos.

Në videon në fjalë ku janë foto të ndryshme të çiftit është shkruar:

Kryefjala e "BBV"

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH