Showbiz

Kozaku fyen rëndë figurën e komandantit legjendar të UÇK-së: Si Azem, si Adem një m*t je”

Shkruar nga Liberale

Kozaku fyen rëndë figurën e komandantit legjendar të

Tiktokeri shqiptar, Kozak ka fyer rëndë figurën e komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari.

Teksa po bënte jhë video live në rrjetin social “Tik-Tok” është dëgjuar duke  kënduar këngën kushtuar heroit dhe në vend se të thoshte Adem thoshte Azem.

Ndonëse është korrigjuar nga komentuesit, ai ka përfunduar duke ofenduar rëndë figurën e tij.

“Çohu Azem…Nuk ka problem Azem Adem njësoj është. Si Azem, si Adem një m*ut je”, dëgjohet duke thënë ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH