Showbiz

Konkurrentja e Ferma VIP bie në tokë gjatë realizimit të një sfide, në gjëndje jo të mirë shëndetësore

Shkruar nga Liberale

Konkurrentja e Ferma VIP bie në tokë gjatë realizimit të

Xhesika Polo dhe Himena Sherifi ishin dy fermeret më pak të preferuara të publikut.

Me këtë rast, ato u përballën me një sfidë, e cila siç u pa nuk shkoi edhe aq mirë.

Bukuroshja nga Kosova pati një atak paniku pasi në një moment shihet duke rënë në tokë.

Konkurrentja e Ferma VIP bie në tokë gjatë realizimit të

Asaj iu afruan menjëherë fermerët e tjerë duke i dhënë ndihmën e parë.

Gjendja shëndetësore e Himenës tani është mirë falë edhe kujdesit të mjekëve.

Himena ka qenë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo mori vëmendje të madhe gjatë kohës që ishte brenda, ndonëse qëndroi për një kohë të shkurtër. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH