Showbiz

Konflikti midis Sara Gjordenit dhe të atit/ Reagon Flori Mumajes: në këtë histori...

Shkruar nga Liberale

Konflikti midis Sara Gjordenit dhe të atit/ Reagon Flori Mumajes: në

Babai i Sarës iu kundërpërgjigj akuzave të saj për dhunë duke treguar versionin e tij të historisë, nëpërmjet një videoje që u bë virale ditën e djeshme.

Ai pretendon se mamaja e Sarës e ka tradhtuar atë, prandaj ai është ndarë nga e ëma e saj. Pas kësaj deklarate, ish-banorja ka reaguar ashpër ndaj akuzave të babait të saj duke e quajtur atë ‘monstër’.

Pas kësaj deklarate nuk mungoi përgjigjja e Sara Gjordenit por ana tjetër, nuk kanë munguar edhe replikat e shumta në rrjet nga publiku dhe personazhet e njohur. Flori Mumajesi ka vendosur të reagojë gjithashtu lidhur me këtë temë, duke thënë se në këtë histori ai i jep të drejtë Sarës.

“Ky e quan veten babë. Neveri. Sara Gjordeni në këtë histori je motra ime dhe jo vajza e një njeriu si ky” – shkruan Flori Mumajesi.

Konflikti midis Sara Gjordenit dhe të atit/ Reagon Flori Mumajes: në

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH