Showbiz

Konfirmohet KONKURRENTI i ri në BBV,  futet të shtunën në shtëpinë e Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale
Konfirmohet KONKURRENTI i ri në BBV,  futet të shtunën

Produksioni i Big Brother Vip ka konfirmuar se Liam Mandiaro nis garën për çmimin e madh këtë të shtunë.

Ai provon për herë të dytë këtë eksperiencë, pas asaj në “Big Brother 5”.

Këtë herë si personazh VIP, ai do të tentojë të bëjë për vete publikun, për të siguruar qëndrim sa më të gjatë në shtëpinë e “BBV”, si dhe duke synuar çmimin e madh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH