Showbiz

“Koha për finale, do filloni luftën tuaj...”/ Françeska flet e bindur: Nuk e ul figurën time për një…

Shkruar nga Liberale

“Koha për finale, do filloni luftën tuaj...”/

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP3”, 6 banorët kanë darkuar bashkë dhe kanë biseduar qetë me njëri-tjetrin.

Në një moment Julian Deda i është drejtuar Françeska Muratit duke i thënë se në këtë pikë duhet të luftojë për të arritur në finale. Por ajo iu përgjigj duke thënë se ka vendosur që këtë javë t’a shijojë dhe mos të debatojë me askënd.

Juli: Tani ju të katërt do bëni luftën tuaj për në finale

Juli: Në kuptimin e mirë të fjalës. Edhe kjo duhet të luftojë për këtë gjë (e ka fjalën për Heidi B       acin)

Françeska: Jo ta kesh parasysh se e kam bërë këtë muhabet rastësisht që unë nuk bëj luftë

Françeska: Jo as garë as luftë, nuk kam interes fare. Jam shumë e kënaqur që as nuk e prisja që të vija deri tani. Jam shumë e kënaqur dhe këtë javë vetëm do e shijoj.

Françeska: Unë nuk kam nevojë me ul figurën e askujt për atë vend në finale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH