Showbiz

“Kjo është gjëja më e bukur që më ka ndodhur"/ Një romancë e re brenda ‘Big Brother VIP 3’?

Shkruar nga Liberale

“Kjo është gjëja më e bukur që më ka

“Big Brother Vip Albania 3” ka marrë vëmendjen e të gjithë opinionit publik në vendin tonë. Teksa shumë konkurrentë janë përplasur me njëri-tjetrin në dy ditët e para.

Një prej banorëve më të komentuar është Romeo Veshaj.

Disa momente më parë, janë transmetuar disa pamje ku Romeo gjendet i shtrirë mbi një kolltuk, e ndërsa mbi kokën e tij qëndron Rikja, e cila po i vendos atij një maskë mbi fytyrë. E ndërsa në praninë e tyre ndodhet dhe Meritoni i cili siç duket po hedh ‘kunja’ mbi Romeon.

‘Niveli më i lartë ky ishte. Kjo është gjëja më e bukur që më ka ndodhur në shtëpi këto dy ditë. O vëlla unë e gjeta arsyen domethënë për çfarë jam futur këtu brenda’- u shpreh Romeo, sakaq në anën tjetër qëndron Rikja e cila i drejtohet – ‘Po s’të lejnë këto me u relaksur’.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH