Showbiz

“Kishim në lagje një qen me emrin Roza!” - Klodian Duros nuk i hiqet inati pas daljes nga BBV: Pastaj me gjuhë do lëpijë Eurot e do prishet

Shkruar nga Liberale

“Kishim në lagje një qen me emrin Roza!” - Klodian Duros

Përjashtimi i Klodian Duros nga Big Brother duket se nuk ia ka nxjerrë inatin ish-futbollistit të Kombëtares kuqezi.

"Sa të ketë padronin qeni me emrin Roza do vazhdojë përpara deri sa ti bien dhëmbët.
Pastaj me gjuhë do lëpijë €urot dhe do prishet" ka shkruar me ironi Klodian Duro teksa ka ndarë një postim të Dritan Laçit.

Postimi i Dritan Laçit:

Kur ishim te vegjel ne lagje kishim nje qen me emrin Roza. E donim te gjithe femijet dhe argetoheshim shume me te. Kur ishte e nevrikosur Roza na griste edhe pantallonat. Po prape ne e donim. Roza nje dite na la. Ne u rritem, u beme burra. Dhe keshtu e kujtojme edhe sot. Por ja qe vjen nje dite dhe ne Tv na mbin nje Roze tjeter, qe ndryshe nga Roza ime e femijerise qe duhej te mbrohej, del dhe kafshon femijet.per interesa te saj komplet meskine. Dhe kur degjoj kete Rozen njeri qe per loje eshte gati te shkele mbi femijet e dikujt, mbi cdo norme njerezore, dhe vazhdon kembengul duke krahasuar nje femije me qenin e saj te ngordhur, sec kam nje respekt te shtuar per Rozen e femijerise. Kjo sepse Roza e femijerise sime i donte shume femijet, dhe nuk i kafshonte per nominim si Roza e Tv-se.

“Kishim në lagje një qen me emrin Roza!” - Klodian Duros

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH