Showbiz

Kim Kardashian ka hequr brinjët për tu dukur më e hollë? Fansat të shqetësuar pas ketyre fotove

Shkruar nga Liberale

Kim Kardashian ka hequr brinjët për tu dukur më e hollë?

Kim Kardashian ka shqetësuar fansat pas publikimit të fotografive të reja të belit të saj shumë të hollë, i veshur me një korse të “Mugler”.

Figura e zbehtë e yllit Kim Kardashian ka qenë temë bisede për muaj të tërë dhe ka ngjallur një debat në rrjetet sociale, shkruan The Sun.

Ditën e martë, 364 milionë ndjekës të Kimit shprehën shqetësimet kur ajo ndau me ta disa fotografi mahnitëse, ku shihej e veshur me një korse lekure të bardhë.

Ylli i televizionit publikoi imazhet në profilin e saj në Instagram, ndërsa promovonte pamjen e mrekullueshme në një dhomë hoteli.

Ajo shfaqi figurën e saj të hollë në pjesën e sipërme, e cila tërhiqej dramatikisht në bel dhe theksonte dekoltenë e saj.

Kim, 43 vjeçe, kishte veshur gjithashtu një palë pantallona të bardha lëkure, dhe lejoi rripat e korsesë të bien në dysheme në prapësi.

Kim Kardashian ka hequr brinjët për tu dukur më e hollë?

Struktura e pjesës krijonte esencën e anës katrore të belit, dhe reçipetat ngriteshin lart drejt fytyrës së saj.

Në sfond, fansat mund të vërenin dhomën luksoze të hotelit të Kim, e kompletuar me një dysheme të mrekullueshme, mobilje dhe një shtyllë me veshje të tjera të “Mugler”.

Kim Kardashian ka hequr brinjët për tu dukur më e hollë?

Një foto e dytë tregonte një pamje më të afërt, e cila vërtetë theksoi linjat e ngushta të belit të themelueses së markës “Skims”.

Megjithatë, komentet e shumta nga ndjekësit supozonin se ajo kishte hequr dy brinjët e saj, pasi beli i Kimit dukej më i hollë se zakonisht. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH