Showbiz

Kiara zbulon vendimin e prerë që ka marrë pasi u bë nënë (Foto)

Shkruar nga Liberale

Kiara zbulon vendimin e prerë që ka marrë pasi u bë

Ditën e djeshme Kiara dhe Luizi u bënë prindër për të parën herë.

Teksa sot kanë nisur një kapitull të ri si prindër, nëpërmjet një instastory, Kiara ka treguar se ka marrë një vendim të prerë.

Përbri një fotoje me ëmbëlsira ajo ja zbuluar se ka nisur dietën vetëm një ditë pas lindjes, duke u përpjekur kështu të rikthehet në “top formë”. 

Kiara zbulon vendimin e prerë që ka marrë pasi u bë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH