Showbiz

Kiara Tito publikon foton e parë familjare pas ardhjes në jetë të vajzës Luna Mari

Shkruar nga Liberale

Kiara Tito publikon foton e parë familjare pas ardhjes në jetë

Pak ditë pas ardhjes në jetë, moderatorja Kiara Tito publikoi një foto mjaft të ëmbël me vajzën Luna Mari dhe partnerin e saj Luiz Ejllin.

Ajo ashtu si edhe këngëtari është bërë nostalgjike për rrugëtimin që pati në shtëpinë e Big Brother.

Në portretin e bukur familjar dyshja simpatike shfaqen duke puthur të voglën e tyre.

Kiara Tito publikon foton e parë familjare pas ardhjes në jetë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH