Showbiz

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë për 8 Mars!

Shkruar nga Liberale

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë

Sot më 8 mars shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas.

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë

Me këtë rast në rrjete sociale urimet e dedikimet kanë qenë të shumta, duke mos munguar edhe mesazhet e veçanta për këtë datë speciale.

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë

Një i tillë u bë së fundmi edhe nga moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito. Ajo ka lartësuar figurën e gruas duke treguar se së shpejti do të bëhet nënë edhe vetë.

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë

Postimi i plotë i Kiarës :

“Këtë 8 mars dua tia dedikoj atyre, heroinave që kanë hequr dorë nga ëndrrat dhe karriera e tyre për t’iu përkushtuar fëmijëve dhe familjes.

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë

Atyre vajzave që për të krijuar një familje bëjnë dy apo tre punë dhe nuk ankohen kurrë. Atyre grave, vajzave dhe nënave që ndonjëherë janë edhe më burrë se burrat, por në dukje të brishta e me sy plotë jetë.

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë

Sot urimi im vjen edhe nga një tjetër vajzë, të cilës edhe pse nuk ia kam parë sytë, e ende si kam ndjerë aromën, jam e lumtur të them që për pak do kem botën në duar.

Kiara Tito uron me mesazhin e veçantë të gjitha gratë

Gëzuar vajza, gra, dhe nëna kudo ku jeni. Pa ne bota nuk do kishte asnjë kuptim”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH