Showbiz

Kiara na tregon në mënyrën më të ëmbël se sa është rritur vajza e saj dhe Luizit (foto)

Shkruar nga Liberale

Kiara na tregon në mënyrën më të ëmbël se sa

Kiara konfirmoi shtatëzaninë me Luiz Ejllin disa muaj më parë ku më pas bënë të ditur për publikun se do të bëhen prindër të një vajze. Barku i saj është rritur goxha dhe nga një foto që ajo ka postuar bebushja ka përmasat e një kungulli.

Kiara na tregon në mënyrën më të ëmbël se sa

Kiara herë pas herë poston foto ku tregon madhësinë e vajzës që pritet të lindë duke e krahasuar me fruta dhe perime të ndryshme.

Kiara na tregon në mënyrën më të ëmbël se sa

Dimë të themi që përveç Kiarës dhe Luizit, që do bëhen prindër për herë të parë, edhe ne mezi po e presim ardhjen në jetë të vogëlushes.

Kiara na tregon në mënyrën më të ëmbël se sa

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH