Showbiz

Këto janë 5 finalistët e këtij edicioni sipas Çimit

Shkruar nga Liberale

Këto janë 5 finalistët e këtij edicioni sipas Çimit

Pak nga pak, ditët e finales së madhe po afrojnë dhe siç duket banorët i kanë kapur ‘ethet’ e finales.

Sakaq teksa një pjesë e banorëve kanë qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë kanë pyetur Çimin, konkurrenti më i ri i formatit se cilin prej konkurrentëve ai shikon në finale.

Çimi përmendi 5 emra të cilët ishin: Romeo, Egla, Françeska, Meritoni dhe Juli.

Sakaq rikujtojmë që në nominim për spektaklin e ardhshëm është Heidi dhe Romeo, ku banori që del më i votuari do të shkojë direkt në finale ndërsa tjetri do të qëndrojë në nominim për pjesën tjetër të lojës deri në gjysmë finale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH