Showbiz

Kërcënohet Dafina Zeqiri! Zbulohet arsyeja (Foto)

Shkruar nga Liberale

Kërcënohet Dafina Zeqiri! Zbulohet arsyeja (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pejë, ku burri ka ekzekutuar me armë zjarri bashkëshorten, Gjyleta Ukella-Lajqin, ndërsa lajmi ka bërë xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale.

Ngjarja solli reagime të shumta, mes të cilave edhe ai nga këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila me anë të një posti kërkoi një ditë zie për gratë që janë vrarë nga burrat.

Por reagimi i saj siç duket nuk iu ka pëlqyer disa ndjekësve të cilët madje i kanë kthyer përgjigje gati gati kërcënuese.

Kërcënohet Dafina Zeqiri! Zbulohet arsyeja (Foto)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH