Showbiz

Nënë për herë të dytë, emocionet e Olta Bokës: Zemra ime sot rreh dyfish!

Shkruar nga Liberale
Nënë për herë të dytë, emocionet e Olta

Olta Boka është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin surprizë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, teksa ka ndarë momentet më të veçanta nga spitali së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj, Olta ka shprehur të gjitha emocionet e saj.

“Ishte nate vere, kur nga qielli ra nje yll dhe motra jote bertiti me te madhe- “Zoti me tha qe mami ka nje vella te barku” dhe sot familjes tone te vogel ju shtua nje bekim qe na i jep kuptime te tjera dimensioneve!

Faleminderit qe zgjodhe te jem mami yt o shpirt i shpirtit tim. Zemra ime sot rreh dyfish”, shkruan këngëtarja Olta Boka.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ???????????????? ???????????????? (@oltabokaofficial)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH