Showbiz

Mbetëm me gojë hapur! Xhesika Polo bën ndyshimin në pamje dhe duket YLL! (Video)

Shkruar nga Liberale

Mbetëm me gojë hapur! Xhesika Polo bën ndyshimin në pamje

Këngëtarja Xhesika Polo e cila është konkurrente në ‘Ferma VIP’ ditën e sotme ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Siç e kemi parë, prej shumë kohësh Xhesika ka patur flokë të shkurtër, por nga dita e sotme e më pas do e shohim me një “look” komplet të ri, kaçurele dhe me flokë të gjatë.

Pas ndryshimit fermerja ka dalë në oborr ku po qëndronin një pjesë e djemëve, të cilët kanë mbetur të mahnitur nga pamja e re.

Në një moment, aktori Albano Bogdo i ka kënduar Xhesikës këngën hit të shumë viteve më parë, atë të Sabianit, “Tullaci”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH