Showbiz

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë, ndan FOTOT e ëmbla me të voglin 

Shkruar nga Liberale

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Landi Hysa është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Eva Ago ka sjellë në jetë djalin e tyre ditën e djeshme. 

Këngëtari gjithashtu zbuloi emrin e bebit, të cilin e kanë quajtur Eloi Hysa.

“Mirë se vjen, bebi! Lavdi Zotit!”, – shkroi Landi Hysa në fotot në “Instastory”.

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të

Landi dhe partnerja e tij, Eva Ago janë prindër të një djali 3 vjeçar, Lukasit.

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH