Showbiz

Këngëtari i famshëm Don Omar diagnostikohet me kancer!

Shkruar nga Liberale

Këngëtari i famshëm Don Omar diagnostikohet me kancer!

Ylli i Reggaeton, Don Omar njoftoi se është diagnostikuar me kancer. Lajmin e trishtë e dha vetë ai përmes një postimi në Instagram me një foto të dorës ku duket se mban një byzylyk spitalor.

“Sot po, por nesër nuk do të kem kancer. Qëllimet e mira priten mirë. Shihemi të gjithë së shpejti,” -ka shkruar ai.

Mesazhi u postua vetëm disa orë pasi Omar postoi një video të tij duke audicionuar kërcimtarë për pjesën e dytë të turneut të tij “Back to Reggaeton”. Shfaqjet e tij rifillojnë në gusht, me një ndalesë në Oakland, Kaliforni.

Don Omar, emri i vërtetë i të cilit është William Omar Landrón Rivera, u bë i njohur në fillim të viteve 2000. Ai ka publikuar tetë albume që nga viti 2003 dhe ka fituar dy çmime Latin Grammy nga 13 nominime.

Këngëtari i famshëm Don Omar diagnostikohet me kancer!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH