Showbiz

“Këllqet e mia ndihen të përdorura nga ju”, ç'pati Romeo? (Video)

Shkruar nga Liberale

“Këllqet e mia ndihen të përdorura nga ju”,

Romeo Veshaj është një nga personazhet më të komentuar të këtij edicioni të Big Brother Vip, kjo për shkak të dinamikave dhe debateve në të cilat ai ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes.

Pasditen e sotme teksa ndodhej në oborr me të gjithë banorët, ai gjeti rastin t’i ironizonte duke u thënë se “këllqet e tij janë lodhur duke u përmendur pa pushim nga të gjithë”. Ndonëse vazhdoi të ironizonte, asnjë nga banorët nuk u përgjigj.

“I keni përdorur të gjithë. Këllqet, këllqet, këllqet, e mia ndihen të përdorura.  S’po tallem. Ju ngelën këllqet në gojë. E ka thënë Albi që në fillim në Prime dhe tani ka mbetur”, tha ai.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH