Showbiz

"Ke kryer marrëdhënie me Ilnisën në Big Brother", Meritoni habitet nga...

Shkruar nga Liberale

"Ke kryer marrëdhënie me Ilnisën në Big Brother",

Banorët në Big Brother VIP Albania 3 kanë pasur detyrë që të shkruajnë nga një koment për të tjerët.

Në dhomën e rrëfimit dhe pa zbuluar se kush – kujt ia ka drejtuar pyetjen, ata më pas kanë lexuar në dhomën e ndenjes kur ishin të gjithë, duke iu përgjigjur atyre.

“Meriton, pse trembesh nga Jetmiri në dush, kur ti ke bërë seks në Big Brother me Ilnisën”, ka qenë një koment që iu bë prezantuesit nga Kosova.

"Ke kryer marrëdhënie me Ilnisën në Big Brother",

Ai u habit teksa tha se është e ulët kjo gjë dhe shumë e shpifur duke e mohuar këtë.

“Nuk jam trembur prej Jetmirit, më trego ditën, orën kur kemi kryer marrëdhënie”, u shpreh ai.

Moderatori theksoi: “E para është një krahasim i kotë, të vijë turp, e shpifur dhe turp”.

Meritoni dhe Ilnisa ndryshe po shijojnë një lidhje dashurie në BBVA. 

"Ke kryer marrëdhënie me Ilnisën në Big Brother",

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH