Showbiz

“Kaq të them, mos e zgjat”/ Juli nervozohet me Merin: Të jetë hera e parë dhe e fundit që e bën…

Shkruar nga Liberale
“Kaq të them, mos e zgjat”/ Juli nervozohet me Merin: Të

Një debat ditën e sotme është shkaktuar edhe mes Julit dhe Merit brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ka qenë Juli ai i cili duket se nuk ka pranuar një shaka të Merit me emrin e tij.

Aktori i humorit i ka kërkuar që kjo të jetë hera e parë dhe e fundit që Meri e bën një gjë të tillë.

Juli: Shaka ti me emrin tim mos bëj më

Meri: Po ta thashë me shaka more, është problem i yti nëse e merr ndryshe

Juli: Unë kaq po të them, mos e zgjat më

Meri: Ke probleme me veten nëse e merr ndryshe, sepse ti e pe shumë mirë që është me shaka

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH