Showbiz

Kapi partneren duke e tradhtuar? Aktori: Dyshova dhe rezultova i saktë

Shkruar nga Liberale

Kapi partneren duke e tradhtuar? Aktori: Dyshova dhe rezultova i saktë

Aktori i Portokallisë, Akil Varfi, ka treguar sot në “Ftesë në 5” se dyshimet e tij për një tradhti në lidhje kanë rezultuar të vërteta.

I pyetur nga moderatorja Bieta Sulo nëse ke pasur ndonjëherë dyshime për besnikërinë e partneres, Akili e pohoi.

“Akil, a ke pasur dyshim, qoftë edhe njëherë të vetme për besnikërinë e partneres tënde?”

“Nuk do të thotë që kam pas shumë, ato pak herë që kam pas, më kanë rezultuar të sakta”

“Më pëlqen sinqeriteti i Alikit, je i martuar?”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH