Showbiz

Kapen mat në Brezovicë! Princ Leka dhe partnerja e tij e re së bashku në pushime

Shkruar nga Liberale

Kapen mat në Brezovicë! Princ Leka dhe partnerja e tij e re së

 

Princ Leka ka është një personazh mediatik  i cili është përfolur shumë kohët e fundit. Së bashku me partneren e tij të re Blerta janë arratisur në Brezovicë. Nën petkun e dëborës dyshja ka ndarë disa foto ku duken  se po i shijojnë pushimet e tyre.

Pas ndarjes së tij me Elia Zaharia, Princ Leka nisi një marrëdhënie të re me Blerta Celibashin që dikur ka qenë fotografja e familjes. Edhe pse ata nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë për mediat, çifti nuk i kanë mohuar asnjëherë fjalët për këtë romancë.

Kapen mat në Brezovicë! Princ Leka dhe partnerja e tij e re së

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH