Showbiz

Kanye West shokon me deklaratën: “Do të dëshiroja ‘treshe’ me Michelle Obama”

Shkruar nga Liberale

Kanye West shokon me deklaratën: “Do të dëshiroja

Kanye West ka zbuluar se cilin personazh të famshëm ai dhe gruaja Bianca Censori do të bënin një treshe me intervistën e tij të fundit shokuese.

Vetëm disa ditë pasi reperi West u emërua si i dyshuar, pas një incidenti në Los Angeles, ylli 46 vjeç, tregoi gjithçka për jetën e tij të dashurisë në një bisedë të sinqertë me podcastin “The Download”.

Reperi u duk thellë në mendime ndërsa u pyet nga prezantuesi Justin Laboy se me cilën grua të famshme do të bënte një treshe, përpara se të përgjigjej: “Michelle Obama”, shkruan DailyMail.

Michelle Obama ishte Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara nga viti 2009-2017 – e martuar me ish-presidentin Barack Obama.

Kjo vjen pasi reperi ishte në hotelin Chateau Marmont në Los Anxhelos të mërkurën, ku u grind me një burrë, pasi gruaja Censori, 29 vjeçe, pretendon se e ka sulmuar fizikisht dhe seksualisht.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH