Showbiz

“Kam me ju shkatërru të gjithëve"/ Çfarë ndodhi? Erjola Doçi nuk përmbahet, banorja e "BBV" kërcënon banorët: Me njerëz shtëpie e ça keni...

Shkruar nga Liberale

“Kam me ju shkatërru të gjithëve"/ Çfarë

Mbrëmja e djeshme pas prime-it është shoqëruar me debate të shumta mes banorëve.

Një prej tyre ishte dhe diskutimi mes Erjolës dhe Meritonit që çoi deri në përdorimin e kërcënimeve nga moderatorja.

Ajo madje në një moment nuk e mbajti veten duke ulëritur, aq sa bëri Franceskën të mbyllte veshët nga zhurma.

“Ik m`u zhduk se nuk dua të të shoh, se kam me ju shkatërru nga i pari tek i fundit, me njerëz shtëpie e ça keni, e pastaj ja hap derën vetë, kaq, kaqq,” thotë Erjola.

Ndërkohë nga ana tjetër Meritoni vë duart në kokë, me sa duket për situatën e krijuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH