Showbiz

"Ka qenë vështirësia më...", çfarë ndodhi me Françeskën pasi u eleminua nga shtëpia e "BBV3"?

Shkruar nga Liberale

"Ka qenë vështirësia më...", çfarë

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Françeska Murati nuk ia doli dot të ishte në finale, ish-banorja u eleminua prime-n e kaluar vetëm një hap larg 25 Majit. E ftuar sonte në “Shqipëria Live” me Arjon Muçën dhe Erjona Rusin, Françeska foli rreth eksperiencës së saj në “BBV3” dhe pasi doli prej saj.

Të parët që takove ishin djali dhe bashkëshorti?

Françeska: Po djali ishte në gjumë se ka qenë shumë vonë ishte shtrirë dhe shkova e putha, i mora erë, u zgjua po ishte si i hutuar nuk po më njifte u desh pak kohë të përshtatej, po të nesërmen ishte okej

Erjona: Si sfidohet kjo ndjesi e të qenërit larg fëmijës

Françeska: Ka qenë veshtirësia më e madhe në shtëpi ndjenja e mallit dhe mungesa e gjysmës së shpirtit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH