Showbiz

Ka nisur numërimi mbrapsht! Pak orë para FINALES, Sara Hoxha vjen me një MESAZH të rëndësishëm

Shkruar nga Liberale

Ka nisur numërimi mbrapsht! Pak orë para FINALES, Sara Hoxha vjen me

Kur vetëm pak orë na ndajnë nga finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother Vip “BBV”, ku 5 finalistët janë: Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni, ka nisur numërimi mbrapsht.

Më herët gjatë ditës së sotme ka ardhur një mesazh nga producentja e “BB” Sara Hoxha, e cila përmes disa fotografish, teksa shfaq studion, stafin etj, ajo i falenderon të gjithë ndjekësit, bashkëpunëtorët e saj madje ka dy fjalë tepër të veçanta për motrën dhe bashkëshortin e saj, ku këtë të fundit e ka konsideruar si suksesin e këtij edicioni.

“Duke u ndalur këtu, nuk mund të mos falenderoj partnerin tim të jetës dhe të punës. Për ty nuk ka fjalë, je suksesi i këtij sezoni. THE GREATEST.

“Last but not least”, dua të falenderoj shpirtin tim binjak. Në jetë unë besoj që mund të kemi më shumë se një shpirt binjak në disa kontekste jete.
Lori, përtej çdo sfide që ti kalon çdo ditë, më ke bërë mua të besoj te vetja.

Të çohem çdo ditë dhe mos ta ul kokën për asnjë, t’i jap drejtim situatave të vështira dhe të kuptoj që po mund t’i bëj të gjitha- gruan, mamin, producenten, shoqen, motrën.. Sa herë unë rrëzohem, ti je ajo që më jep dorën për të më ngritur lart. Je frymëzimi im dhe i gjithë familjes.
"- shkruan Sara Hoxha. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH