Showbiz

“Ka hequr dhe brek*t për…”/ Egla i tregon Heidit se çfarë mesazhi ka Jetmiri në bluzë

Shkruar nga Liberale

“Ka hequr dhe brek*t për…”/ Egla i tregon Heidit se

Jetmiri vazhdon të mendojë se produksioni i Big Brother i ka bërë një padrejtësi të madhe duke montuar pjesët e klipeve në mënyrë të atillë që ai të dilte keq para publikut.

Kjo ishte edhe arsyeja pse ai donte të dilte nga shtëpia e BBV, por në një farë mënyre vendosi të qëndrojë ende.

Pas primes ku u shfaq klipi i tij dhe i Liamit, në të cilin tregohej se ato kishin thurur një plan kundrejt Heidit dhe Romeos, Jetmiri pasi i mohoi akuzat për bërjen e diçkaje të tillë, ai vendosi ti dërgojë një mesazh ndjekësve të tij nëpërmjet shkrimit në një bluzë.

Banoret e vunë re këtë, dhe sot Egla po i shpjegonte Heidit se çfarë shkruhej në bluzen e Jetmirit. Egla u shpreh se Jetmiri “Ka hequr dhe brek*t për të dalë në prime”.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH