Showbiz

"Ka ardhur gjyshja me pa vajzën", nëna e Luizit u bashkohet çiftit në drekë, këngëtari: Mbretëresha ka turp..!

Shkruar nga Liberale

"Ka ardhur gjyshja me pa vajzën", nëna e Luizit u bashkohet

Luiz Ejlli ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku ka treguar se Shiroka është vendi i preferuar i nënës së tij, ndërsa kanë vendosur që të drekojë me nënën dhe bashkëshorten, Kiarën. 

“Si të duket Shkodra dashuri” e pyeti këngëtari Kiarën, ndërsa moderatorja përgjigjet: “Erdhëm në Shirokë te vendi preferuar i...”.

"Ka ardhur gjyshja me pa vajzën", nëna e Luizit u bashkohet

“Te vendi preferuar i kujt? Nuk është as i jemi dhe as i joti, por i… Është me turp, thuaje një fjalë o mbretëreshë. Ka ardhur gjyshja me pa vajzuken”- dëgjohet të thotë Luizi në videon e publikuar në story. 

"Ka ardhur gjyshja me pa vajzën", nëna e Luizit u bashkohet

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH