Showbiz

Justin dhe Hailey drejt ndarjes? Flet babai i modeles:Të krishterë, ju lutemi lutuni për...

Shkruar nga Liberale

Justin dhe Hailey drejt ndarjes? Flet babai i modeles:Të krishterë, ju

Stephen Baldwin ngriti disa shqetësime për fansat pasi iu kërkoi atyre lutje për vajzën e tij Hailey Baldwin-Bieber dhe dhëndrin Justin Bieber pa specifikuar se për çfarë.

Justin dhe Hailey drejt ndarjes? Flet babai i modeles:Të krishterë, ju

Aktori i “Usual Suspects” ripostoi një video në Instagram ku shfaqej një video e Bieber duke kënduar këngën “I Could Sing of Your Love Forever” ndërsa luante në kitarë. Fillimisht videoja u postua nga misionari Victor Marks.

Justin dhe Hailey drejt ndarjes? Flet babai i modeles:Të krishterë, ju

“Të krishterë, ju lutemi, kur mendoni për Justin & Hailey, merrni një moment për të bërë një lutje të vogël që ata të kenë mençuri, mbrojtje dhe t’i afrohen Zotit,” shkruante videoja e postuar më 26 shkurt.

Justin dhe Hailey drejt ndarjes? Flet babai i modeles:Të krishterë, ju

“Ka sfida të veçanta me të cilat përballen njerëzit e famshëm me shikueshmëri të lartë… Kështu që pavarësisht nga gjërat materiale ose vlerësimet, ata shpesh përballen me një luftë shpirtërore që është intensive dhe kërkon të mbysë besimin, martesën dhe jetën e tyre në përgjithësi,” thuhet në mbishkrimin shoqërues.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Victor Marx (@victormarx)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH