Showbiz

Juli u tregon banorëve shoqen në "BBV3", për kë e ka fjalën?

Shkruar nga Liberale

Juli u tregon banorëve shoqen në "BBV3", për kë e

Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Françeska Murati dhe Meriton Mjekini kanë ‘thumbuar’ Julian Dedën për shoqërinë që ka krijuar në “Big Brother VIP3”.

Modelja dhe moderatori shprehen se shoqëria e tyre është e vetmja që i ka mbijetuar këtij edicioni të tretë të reality show-t. Ndërkohë pyesin aktorin se ku i ka shoqet dhe ai u thotë “Heidi Bacin”.

Por ata të dy i kthehen duke i thënë se ajo është në grup me Romeo Veshaj, e Juli e ka gati përgjigjen: “Grup është tjetër gjë, po them shoqe që nga dita 2”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Meritoni: Shoqëria e vërtetë

Françeska: Ku e ke shoqërinë ti? E vetmja shoqëri në këtë shtëpi që ka mbijetuar

Juli: Ja ku është (e ka për Heidin)

Juli: Ajo është shoqe që ditën dy

Françeska: Ajo është në grup me Romeon

Juli: Grup është tjetër gjë, po them shoqe

Françeska: Ajo është shoqja e Romeos, nuk është shoqja jote

Juli: Ajo është e dashurua e Romeos, tjetër bisedë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH