Showbiz

"Hajde merre çunin se të iku" Juli ngacmon Ilnisën për Meritonin, ja si reagon ajo (Video)

Shkruar nga Liberale

"Hajde merre çunin se të iku" Juli ngacmon Ilnisën

Në mbrëmjen e sotme na pret me një ‘Prime’ i gjatë plot surpriza, dinamika ngjarjesh, debate etj. Çdo dyshim i juaji lidhur me ‘izolimin’ apo skualifikimin e Eglës do të marrë përgjigje sot.

"Hajde merre çunin se të iku" Juli ngacmon Ilnisën

Sakaq banorët e shtëpisë janë duke shijuar disa rreze dielli në oborr teksa po debatojnë me njëri-tjetrin.

"Hajde merre çunin se të iku" Juli ngacmon Ilnisën

Ka qenë Meritoni dhe Juli të cilët janë përfshirë në një debat, teksa Juli i ka folur Ilnisës me ironi për Meritonin duke i thënë: ‘Hajde o Ilnisa merre çunin se të iku, hajde se doli nga vetja!’

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH