Showbiz

Juli fillon të qajë teksa shikon dronin e dërguar për të! Zbulohet kush ja nisi. Ja çfarë shkruhej...

Shkruar nga Liberale

Juli fillon të qajë teksa shikon dronin e dërguar për

Jul Deda është përlotur, pasi pak më parë në shtëpi mbërriti një dron me një mesazh emocionues.

Droni që mesa duket është sjellë nga familjarët e tij shkruante: Team Juli.

Sapo aktori ka parë mesazhin u përlot dhe u shpreh: Faleminderi zemrat e mia!

Mesazhet nga jashtë po bëhen gjithnjë e më të rëndësishëm për banorët, sidomos për ata që si Juli kanë bërë më shumë se dy muaj brenda në shtëpi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH