Magazinë

Juli e cilësoi si " i pa burrë"/ Romeo shfaqet tepër i mërzitur, Heidi bën lëvizjen e papritur ndaj aktorit!

Shkruar nga Liberale

Juli e cilësoi si " i pa burrë"/ Romeo shfaqet tepër i

Romeo veshaj teksa ndodhej vetëm pak më larg banorëve të tjerë është shfaqur tepër i mërzitur. Kjo për arsye se Juli pak orë më parë i tha Heidit se ai është fëmijë dhe asaj i duhet një burrë i vërtetë. Aktori e ka cilësur Romeon si fëmijë dhe në këtë rast ajo e sjell si të dojë.

Heidi e ka kuptuar këtë e teksa i është afruar banorit dhe e ka pyetur duke i dhuruar disa puthje. Romeo i shprehet se është prekur nga fakti se e kanë quajtur ‘i paburrë’.

Pjesë nga biseda:

Heidi: Pse je kaq i mërzitur?

Romeo: Më bënë jo burrë o zemër asgjë, ka ndonjë gjë të bukur?

Heidi: Për mua nuk vlen ajo

Romeo: Për mua vlen

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH