Showbiz

Jori Delli publikon foton epike se si mund të duket kur të plaket! A jeni kuriozë dhe ju për ta parë?

Shkruar nga Liberale

Jori Delli publikon foton epike se si mund të duket kur të plaket! A

Gjithsecili është kurioz të dijë se si do të duket kur të plaket. Jori Delli, na e ka shkuar kuriozitetin për veten e saj, ka publikuar në instastory një foto të saj ndryshe nga herë e tjera.

Ajo duket se ka përdorur një filtër që e bën atë të duket e plakur, duke na zbuluar kështu si do të duket pas shumë vitesh.

Si gjithmonë na shkriu në qeshuri me gjërat epike që bën.

Jori Delli publikon foton epike se si mund të duket kur të plaket! A

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH