Showbiz

Jonida Vokshi flet për marrëdhënien që ka bashkahorti i saj me të ëmën! (Foto)

Shkruar nga Liberale

Jonida Vokshi flet për marrëdhënien që ka bashkahorti i saj

Duket se nëna e Jonida Vokshit ka një raport shumë të mirë me Besnikun, e madje i gatuan edhe ushqimet e tij t preferuara.

Jonida na e ka zbuluar këtë nëpërmjet një fotoje në rrjete sociale ku i ka bërë tag Besnikut dhe i shkruan: “Dreka që i ka bërë vjehrra”.

Eh kush nuk do ta donte një vjehrrë të tillë!????

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH