Showbiz

Jo me vota të publikut dhe as të konkurrentëve të tjerë. Ja si dhe cili u zgjodh lideri i shtëpisë këtë javë në "BBV"

Shkruar nga Liberale

Jo me vota të publikut dhe as të konkurrentëve të

Lider i shtëpisë për këtë javë nuk është zgjedhur as me vota prej publikut dhe as me vota prej konkurrentëve të tjerë.

Ai banor i cili do të shtypte butonin në living kur produksioni të jepte një shenjë do të bëhej lider i shtëpisë.

Juli pak momente më parë e shtypi butonin dhe kështu është përzgjedhur lider i javës për shtëpinë e ‘BBV3’.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH