Showbiz

Jetmiri largohet nga shtëpia e “BBVA 3”

Shkruar nga Liberale

Jetmiri largohet nga shtëpia e “BBVA 3”

Jetmiri vendosi të largohet nga shtëpia e “BBVA 3”. Ai, në puntatën e kaluar, tha se do të vendoste gjatë së shtunës nëse do të largohej nga shtëpia. Pas disa diskutimeve, Jetmiri, vendosi që të largohej nga gara dhe të hiqte dorë nga çmimi i madh.
 
Në prime-n e kaluar, Jetmiri tha se ka mungesë standardesh dhe se ka bërë “cirk” që të marrë vëmendje gjatë këtij edicioni të “BBVA 3”.
 
Jetmiri u përfshi në disa diskutime të ashpra me Romeon, Eglën dhe Julin. Ndonëse Françeska e këshilloi të mos fliste më shumë, Jetmiri tha se e kishte vendosur dhe do të largohej nga shtëpia, ndonëse më parë, tha: “Kam marrë një vendim të habitshëm, kam vendosur që këtë respekt që më është dhënë nga ju dhe publiku ta vazhdoj këtë rrugëtim, por pa folur me banorët”. 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH