Showbiz

Jetmir Salaj nuk i ndalon kunjat ndaj BBV, kësaj radhe thumbon Heidin

Shkruar nga Liberale

Jetmir Salaj nuk i ndalon kunjat ndaj BBV, kësaj radhe thumbon Heidin

Jetmir Salaj u bë pjesë e BBV3, por rrugëtimi i tij nuk zgjati shumë. Që në fillim ai mendonte se produksioni e censuronte, i fikte mikrofonin dhe nuk i jepte kohën që duhej. Ai vendosi ta lërë shtëpinë, duke theksuar se iu mohua një e drejtë ekzistenciale – ta bënte lojën si të donte ai.


Prej momentit që ka dalë, ai ka vazhduar me kunja të herëpashershme ndaj produksionit, ndërsa kësaj radhe ka thumbuar Heidin.

Jetmir Salaj nuk i ndalon kunjat ndaj BBV, kësaj radhe thumbon Heidin

Jetmiri ka postuar një foto të Heidit duke qeshur, së cilës i ka bashkëngjitur edhe një GIF të Taylor Swift duke qeshur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH