Showbiz

Jennifer Lopez, një “bombë” e vërtetë me bikini, mosha është thjesht një numër për aktoren dhe këngëtarja e njohur

Shkruar nga Liberale

Jennifer Lopez, një “bombë” e vërtetë me bikini,

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez vazhdon të mbetet një nga femrat më seksi në botë edhe pse pa frikë mund të cilësohet si 54-vjeçarja më seksi. 

Jennifer Lopez ka mahnitur fansat me format trupore në një fushatë të re për markën italiane të veshjeve intime “Intimissimi”.

Në fotot e publikuara së fundmi, Lopez nuk i lë asgjë imagjinatës. Me një trup super të tonifikuar, me linja perfekte, këngëtarja të lë pa fjalë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH