Showbiz

"Je shumë se*si" Dijonisi e ngacmon, ja kthen Valeri: Imagjino...(video)

Shkruar nga Liberale

"Je shumë se*si" Dijonisi e ngacmon, ja kthen Valeri:

Në "Fermën VIP" janë parë djemtë teksa po bisedonin nëse ndokush prej tyre ishte në dijeni se kush po u merrte atyre sendet personale dhe loja po kthehet interesante tashmë, pasi kanë ndodhur debate të shumta nga kjo situatë.

"Je shumë se*si" Dijonisi e ngacmon, ja kthen Valeri:

Ndërsa Gledisi dhe Floriani po bisedonin se do e merrnin njëri-tjetrin tek shtepia e luksit, Dijonisi u shpreh se do të merrte Valerin, por ai e refuzoi.

Dijonisi: Unë do të marr Valerin tek shtëpia e luksit.

Valeri:  Kush tha që unë të vij?

Dijonisi: Do të vish, do të marr me zor.

Valeri: Nuk jam i përshtatshëm për luks. Gjej ata që janë të përshtatshëm për luks. Më pëlqen jeta e fshatit, thjeshtësia.

Gledisi: Po edhe aty në fshat je, aty ke xhakuzi mund të qetësohesh një orë.

Valeri: Po pra ka të tjerë që mezi e presin sepse janë lodhur me këtë jetën këtu.

Dijonisi: O Valer po çfarë ecje ke o burrë, na fiksove të gjithëve.

Valeri: Unë mezi eci prej lodhjes.

Dijonisi: Je shumë sensual o Valer.

Valeri: Dhe kur lodhëm ë? Imagjino kur nuk lodhem.

Dijonisi: Dukesh shumë seksi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH