Showbiz

"Je e bukur brenda dhe jashtë", mesazhi i Donatella Versace në ditëlindjen e Gigi Hadid

Shkruar nga Liberale

"Je e bukur brenda dhe jashtë", mesazhi i Donatella Versace

Gigi Hadid feston ditëlindjen sot, më 23 prill. Supermodelja mbush 29 vjeç dhe një prej miqve të saj të famshëm shkoi në Instagram për t'i uruar asaj.

Arsyeja për Donatella Versace , me të cilën modelja ka bashkëpunuar në shumë fushata dhe pasarela të shtëpisë me të njëjtin emër.

Versace ka postuar një foto të tyre së bashku dhe ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen për ty, vajzë. Je e bukur brenda dhe jashtë, Gigi. Shpresoj ta kaloni ditën më të mirë duke festuar me Kai dhe të gjithë të dashurit tuaj. Ju meritoni më të mirën, gjithmonë. Unë të dua". Kai është vajza e Hadid me ish-partnerin Zayn Malik. /Liberale.al/

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Donatella Versace (@donatella_versace)

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH