Showbiz

Je dashuria ime!/ Çfarë po ndodh midis Ilnisës dhe Meritonit?

Shkruar nga Liberale

Je dashuria ime!/ Çfarë po ndodh midis Ilnisës dhe Meritonit?

Dy konkurrentët e formatit "BBV3" të cilët kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë janë Meritoni dhe Ilnisa.

Je dashuria ime!/ Çfarë po ndodh midis Ilnisës dhe Meritonit?

Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe ngritje’ në marrëdhënie, sidomos kohëve të fundit që pjesë e shtëpisë është bërë dhe një banore e re , Sara Karaj, mbrëmjen e sotme dyshja është shfaqur në momente romantike me njëri-tjetrin.

Je dashuria ime!/ Çfarë po ndodh midis Ilnisës dhe Meritonit?

Teksa përqafohen dhe puthen në shtrat, Ilnisa e quan Meritonin ‘dashuria e jetës sime.’

Je dashuria ime!/ Çfarë po ndodh midis Ilnisës dhe Meritonit?

‘Si ka mundësi që ti je dashuria e jetës sime, si ka mundësi? Që më acaron nervat dhe dalin gjithmonë llafet e mia o zot i madh!’- u shpreh Ilnisa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH