Showbiz

Janë pajtuar? Sara dhe Ledri shfaqen bashkë! (Video)

Shkruar nga Liberale

Janë pajtuar? Sara dhe Ledri shfaqen bashkë! (Video)

Një video që qarkullon në rrjete sociale tregon Ledrin dhe Sarën teksa janë në makinë së bashku.

Në sfond dëgjohet kënga e Dhurata Dorës “Harrom”, teksa Sara e këndon.

Mirëpo duket se video që na konfuzoi kaq shumë është montim dhe dyshja nuk ndodhen vërtet bashkë në makinë, ndonëse të gjithë do të donim t’i shihnim të pajtuar.KLIKO KËTU

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH