Showbiz

"Jam një ku*vë që dua vëmendje...", aktorja habit me postimin, shfaqet me këmbët lart, vetëm me taka të larta

Shkruar nga Liberale

"Jam një ku*vë që dua vëmendje...", aktorja habit

Kate Beckinsale pak ditë pas daljes nga spitali , ka bërë një postim të ri në llogarinë e saj personale në Instagram.

Aktorja e njohur është shtruar në spital për rreth një muaj, por nuk ka treguar se cili ishte problemi shëndetësor.

Beckinsale postoi një foto të saj duke pozuar me të brendshme të zeza dhe taka të larta ndërsa ishte ulur në një karrige.

Në mbishkrimin e postimit, ndër të tjera, ai hodhi thumba kundër gazetës Daily Mail dhe publikimeve që shkruan për të.

Konkretisht, ajo shkroi: "Tani që kam vëmendjen tuaj . Ju lutem, a mund t'i uroni të gjithëve @stu_clarke_ ditëlindjen e 40-të. Nuk e keni idenë se çfarë po kalojnë njerëzit.

Mirësia ndihmon. Ju lutem kënaquni duke thënë se jam një kurvë që kërkon vëmendje. Shkoni të bëni seks. Gëzuar ditëlindjen Stu. Ju premtoj se do të përmirësohem”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH