Showbiz

"Jam mësuar që problemet…", çfarë e shqetëson Heidin?

Shkruar nga Liberale

"Jam mësuar që problemet…", çfarë e

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Ditën e djeshme Vëllai i Madh i ka vënë banorët përpara disa pyetjeve, të cilave duhet t’ju përgjigjen të gjithë. Pyetjes se: Nëse do të kishin mundësi të udhëtonin në kohë do të shkonin në të shkuarën apo në të kaluarën, kë do të zgjidhnin?, Heidi u përgjigj:

Do rrija prezent po që nuk e di, shiko dua të jem instiktive në të ardhmen jam mësuar që problemet ti eleminoj që gjërat t’i kaloj t’i superoj shpejt, çfarë është bërë është bërë nuk do ndyshoj asgjë, më pëlqen çdo gjë e imja do ecja përpara me mentalitetin tim

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH