Showbiz

"Jam i dashuruar me veten..."/ Habit banori i "BBV": Mbrëmë po puthesha me veten kur Vëllai i Madh më kërkoi...

Shkruar nga Liberale

"Jam i dashuruar me veten..."/ Habit banori i "BBV":

Lidi sapo ka hyrë në shtëpinë e Big Brother Vip ka filluar të bëjë disa batuta ashtu si dhe loja që bëri me Heidin duke u hequr si vëllai i saj.

Mëngjesin e sotëm ai duket se shkëmbeu disa batuta me Franceskën duke i thënë se është i dashuruar me veten shumë.

Madje ai arriti deri aty sa t`i thoshte se e kishte puthur veten keq fare mbrëmë.

Pjesë nga biseda:

Lidi: “Jo vetëm që jam i dashuruar, por jam i fiksuar keq fare me këtë këtu, s`bëhet fjalë”

Franceska: “Ti je i dashuruar me veten tënde?“

Lidi: „Po, po, po në çdo gjë që bëj, mbrëmë ju nuk e di a keni dëgjuar por e kam puth veten mbrëmë deri sa më ka marrë gjumi. Aq shumë e kam dash veten, sa i mirë ke qenë sot“

Franceska: "Je kënaqur me veten tënde do me thënë”

Lidi: “Doja t`i thoja Heidit më ndihmo të qetësohem se isha duke e puth veten keq fare. E hoqa dhe mikrofonin, u dëgjonte dhe Vëllai i Madh që thoshte Lidi ndiz mikrofonin”

Franceska: “Mirë që nuk paske bërë dhe ndonjë gjë tjetër”

Lidi: “Kujdes mos të të shkojë mendja aty se unë jam mirë”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH